ark6570@gmail.com
×

قوانین و شرایط استفاده

مهارت جوی محترم، لطفا به موارد زیر هنگام خرید دوره‌های سای کورس توجه داشته باشید که خرید شما به منزله آگاهی کامل از قوانین وبگاه است:

  1. شما پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، مهارت‌جوی دوره شناخته می شوید و به تمامی ویدئوها، نوشته ها و اسکریپ‌های موجود در دوره دسترسی کامل خواهید داشت و می‌توانید مطالب را روی. پس از ثبت نام در دوره محتوای سای کورس در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا اعم از ویدئو، پروژه، اسکریپت و … تنها برای استفاده توسط دانشجوی دوره است و شما اجازه به اشتراک گذاری آن را نخواهید داشت و در صورت مشاهده مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
  2. شما پس از خرید دوره براحتی می‌توانید به محتوای دوره به صورت دائمی دسترسی داشته باشید و فایلهای ویدئویی و کدها برای شما قابل دانلود از طریق حساب کاربری‌تان می‌باشد.
  3. شما می‌توانید سوالات خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی یا زیر محتوای هر دوره مطرح کنید و مدیر وبسایت (به دلیل اینکه صاحب اثر می باشد) تا حدی که به محتوای دوره مرتبط باشد، پاسخ سوال شما را می‌دهد. اما پاسخ به سوالاتی که مرتبط با پروژه‌ی شخصی شماست و نیاز به تحقیق و پژوهش و مواد اولیه ( از جمله اجاره کلاستر برای انجام محاسبات و گرفتن نتیجه مشخص ) دارد (یا به عبارت بهتر درخواست شما) برای ما الزامی ایجاد نمی‌کند. سوالات صرفا باید مرتبط با سرفصل‌های ارائه شده باشد.